• ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY

• Warszawa, dnia 01.07. 2022r.

ZAPROSZENIE DO ZŁOŻENIA OFERTY

Miasto Stołeczne Warszawa Plac Bankowy 3/5 00-950 Warszawa w imieniu i na rzecz, którego działa Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego z siedzibą w Warszawie przy ul. Płockiej30,01-148Warszawa,e-mail: sp63@edu.um.warszawa.pl (dalej zwany „Zamawiający”) zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zamówienia publicznego na: „Sukcesywne świadczenie usług inspektora nadzoru budowlanego dla realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Dostosowanie budynku Szkoły do przepisów ochrony przeciwpożarowej”.

Zatwierdził

/-/ Joanna Wodzińska

1) Informacja o Zamawiającym

a) Miasto Stołeczne Warszawa Plac Bankowy 3/5 00-950 Warszawa w imieniu i na rzecz, którego działa Szkoła Podstawowa nr 63 im. Zawiszy Czarnego z siedzibą w Warszawie przy ul. Płockiej 30,01-148 Warszawa, e-mail: sp63@edu.um.warszawa.pl .

b) Postępowanie o udzielenie zamówienia nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 stycznia 2004r. Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2018r. poz. 1986 z późn. zm.).

c) Wszelkie spory związane z udzieleniem zamówienia rozstrzyga Zamawiający, który zastrzega sobie prawo unieważnienia prowadzonej procedury bez podania przyczyny.

d) Koszty związane z udziałem w prowadzonej procedurze pokrywa Wykonawca ubiegający się o uzyskanie zamówienia bez względu na wynik prowadzonej procedury.

2) Przedmiot zamówienia.

a) Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług inspektora nadzoru budowlanego dla realizacji zadania inwestycyjnego pn. „Dostosowanie budynku Szkoły do przepisów ochrony przeciwpożarowej”

b) Wymogi Zamawiającego dotyczące przedmiotu udzielanego zamówienia:

1. Skompletowanie umowy z wykonawcą wybranym w wyniku rozstrzygnięcia przeprowadzonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego i przedłożenie jej do podpisu przez Zamawiającego.

2. Ustalenie z wybranym wykonawcą szczegółowych zasad dostępu do terenu robót.

3. Protokolarne wprowadzanie wykonawcy na teren zadania inwestycyjnego w oparciu o uzgodnioną z nim organizacje robót, ze szczególnym uwzględnieniem zasad bezpieczeństwa, w tym przeciwpożarowego. Założenie dziennika budowy dla zadania.

4. Kontrola zgodności realizacji robót z projektem i zgłoszeniem, przepisami oraz zasadami wiedzy technicznej, a w szczególności przez nadzorowanie wykonywania robót na terenie budowy uwzgledniające pobyty na terenie Przedsięwzięcia uprawnionego inspektora nadzoru, co najmniej raz w tygodniu.

5. Informowanie przedstawicieli Zamawiającego o postępach, nieprawidłowościach i wszelkich okolicznościach, które mogą mieć wpływ na wydłużenie terminu realizacji umowy.

6. Dokonywanie wpisów do dziennika budowy przez uprawnionego inspektora nadzoru, odzwierciedlające aktualny stan wykonywanych robót.

7. Potwierdzenie faktycznie wykonywanych robót i usunięcia przez wybranego Wykonawcę ujawnionych wad.

8. W trakcie prowadzonych robót bezpośredni nadzór uprawnionych inżynierów (inspektorów nadzoru) nad ich prowadzeniem pod kątem zgodności z dokumentacją projektową, obowiązującym prawem, sztuką budowlaną, harmonogramem, zasadami bezpieczeństwa oraz porządków w terenie budowy.

9. Egzekwowanie od Wykonawcy kart materiałowych, ich sprawdzanie wraz z załącznikami (atesty, certyfikaty, normy i in.) i ich zatwierdzanie oraz przestrzeganie zasad wbudowywania jedynie po zatwierdzeniu karty.

10. Dokonywanie odbiorów częściowych, w tym robót zakrywanych oraz kontrola dokumentów przygotowywanych przez Wykonawcę do odbioru końcowego.

11. Sprawdzanie protokołów zaawansowania robót i potwierdzanie dokumentów rozliczeniowych do przedstawienia dla Zamawiającego.

12. Nadzór nad opracowaniem przez Wykonawcę dokumentacji powykonawczej, jej sprawdzenie i przekazanie do Zamawiającego.

13. Zorganizowanie odbioru końcowego, przewodniczenie komisji odbioru końcowego wraz ze spisaniem odpowiednich dokumentów odbiorowych i przekazanie ich wraz z całą dokumentacją do Zamawiającego.

3) Wymogi dotyczące złożenia oferty

Wykonawców zainteresowanych realizacją przedmiotowego zamówienia prosimy o złożenie oferty w terminie wskazanym w pkt. 4 poniżej.

Przesłana oferta powinna zawierać co najmniej wypełniony formularz oferty – zgodny z wzorem stanowiącym załącznik do niniejszego zaproszenia.

Zamawiający zastrzega sobie możliwość prowadzenia negocjacji doprecyzowujących zakres oferty.

4) Termin przesłania oferty

Prosimy o przesłanie oferty do siedziby Zamawiającego (adres wskazany w pkt. 1) w terminie do 05.07.2022r. do godz. 15.00.

Zamawiający dopuszcza przesłanie oferty wg wyboru podmiotu składającego ofertę:

- w formie pisemnej na adres Zamawiającego,

- za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres wskazany w pkt. 1 niniejszego zaproszenia,

Załączniki:

1. Formularz ofertowy.